DAŇOVÝ PORADCE

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkoušky daňového poradce a nemáte ještě dostatečnou praxi? Nebo Vás teprve některé zkoušky čekají? Rádi byste získali zkušenosti vedle zkušených daňových poradců? Rádi Vás přijmeme do týmu a uděláme z Vás zkušeného profíka. Co budete dělat? poskytujete konzultací v oblasti daňové problematiky zpracovávat daňových přiznání pro klienty a zastupovat je při jednání s finančním úřadem připravovat a zpracovávat odborná stanoviska českým i zahraničním klientům účast na speciálních projektech

nabízíme jistotu zakázek - nehledáte si klienty a zakázky mzda k jednání, složená z fixu + odměny z dokončených zakázek automobil i soukromým účelům, ntb, telefon.. 5 týdnů dovolené příspěvek na dovolenou - podle odpracovaných let Stravenky 100 Kč příspěvek na brýle (2 tis./rok) příspěvek na penzijko a životní - dle domluvy 500 - 2000 Kč 5 tis. příspěvek na sport nebo vitamíny vzdělávání - cca 40 hod/rok + externí školení při nemoci možnost home office možnost půjčit si na dovolenou velké 8místné auto Pracoviště: centrála HK a Jičín, ale jste hodně v terénu u klientů. Jsou daně Vašim koníčkem? Pak pošlete své CV a více si povíme :-). Těším se na Vaše reakce.

Požadavky na zaměstnance

potřebnou kvalifikaci pro výkon dané pozice znalost světového jazyka – AJ / NJ ochotu cestovat a časovou flexibilitu (okres Hradec Králové nebo Jičín) řidičský průkaz sk. B