CNC obráběč Zittau

Místo práce: Mladá Boleslav (informace o místu práce: Mladá Boleslav)

Mzda: 325–350 Kč/hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na tomto pracovišti v Žitavě, na vás čeká práce na moderních CNC obráběcích centrech. Historie firmy v automobilovém průmyslu se píše již od počátku 19. století. Dnes jde o moderního dodavatele pro automotive a speciální strojírenství. Vzhledem k narústajícímu objemu zakázek aktuálně hledáme CNC specialistu pro obráběcí centrum našeho partnera v Žitavě. Budete pracovat na CNC frézovacích a vrtacích strojích, se systémy Siemens nebo Heidenhain. Vzhledem k tomu, že jde většinou o malé série a někdy i kusovou výrobu, bude vaše práce velmi různorodá. Chcete pracovat samostatně a budete si vážit svěřené důvěry? Sériová výroba je pro Vás příliš nudná? Pak jste CNC profesionál, kterého pro našeho zákazníka v Žitavě hledáme! Náplní Vaší práce bude: • Samostatná obsluha a práce na CNC obráběcích centrech a CNC portálových frézkách. • Volba vhodných nástrojů a jejich výměna dle aktuální potřeby. • Práce s obráběcími programy, zadávání dat a parametrů pro obrábění (Heidenhain a Siemens control). • Upínání obrobků. • Kontrola kvality, včetně vedení s tím související dokumentace.

• Brzký nástup přímo pod firmu. • Příjem od 13,00 € / h + příplatky v závislosti na kvalifikaci a zkušenostech. • Příspěvek na dovolenou a Vánoce. • Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou. • Přátelské dispečery, ochotné Vám s čímkoliv poradit.

Požadavky na zaměstnance

• Vzdělání nebo doložitelnou praxi jako operátor obráběcího stroje, CNC programátor, specialista na kovovýrobu nebo podobné kvalifikace v oblasti CNC. • Znalost programování Heidenhain a / nebo Siemens. • Dobrou orientaci v technických výkresech. • Ochotu pracovat na směny (maximálně 2) • Domluvit se Německy – minimální znalost A2

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více