Hledáme Specialistu vývoje nových produktů

Hledaná pozice

Místo práce: Olomouc (informace o místu práce: Olomouc)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako SPECIALISTA VÝVOJE NOVÝCH PRODUKTŮ budete zodpovídat za zavedení nových výrobků či technologií do výroby a budete řídit všechny fáze projektu (od výzkumu a vývoje či případné inovace výrobků až po jejich finální zavedení do výroby).
Budete také zpracovávat podklady pro nové produkty, jejich receptury a jednotlivé suroviny a budete zodpovídat za zajištění zkoušek těchto produktů.
V neposlední řadě bude vaší zodpovědností dohled nad dodržováním postupů, specifikací, harmonogramů a kalkulací.

Nechceme toho zrovna málo, ale na Vaši práci bude spoléhat velká část firmy! A za to Vás umíme odměnit a rádi nabídneme:
- atraktivní a odpovídající mzdu se zajímavými bonusy
- stabilní zaměstnání ve společnosti, která je významným hráčem na trhu
- propracovaný program onboardingu, vzdělávání a následného tréninku
- možnost dlouhodobého uplatnění s příležitostmi k osobnímu i profesnímu růstu
- množství rozmanitých benefitů pro Vás i rodinu (týden dovolené navíc, příspěvek na pojištění, flexibilní pracovní dobu, zvýhodněné produkty partnerských firem a organizací apod.),

Zaujala Vás nabídka? Neslibujeme, že to bude jednoduché, ale určitě to bude stát za to!
Níže najdete kontakty, tak o sobě dejte vědět!

Požadavky na zaměstnance

Pro významnou potravinářskou společnost v Olomouci hledáme nového člena týmu na pozici SPECIALISTA VÝVOJE NOVÝCH PRODUKTŮ.
Umíte efektivně řídit zajímavé projekty a stejně efektivně vyřešit i vzniklé problémy?
Máte analytické a organizační dovednosti a nedělá Vám problém komunikace v angličtině?
Hledáte novou výzvu?
Pokud si říkáte v duchu ANO, tak hledáme třeba právě Vás!

- ideálně VŠ vzdělání (chemické, potravinářské či podobné) nebo prokazatelnou praxi s vedením projektů v potravinářském průmyslu
- velkou výhodou budou předchozí zkušenosti na podobné pozici
- musíte být odolní vůči stresu, asertivní, mít organizační a analytické schopnosti a umět si stanovovat priority
- komunikace v angličtině Vám nesmí dělat problém