Asistent / asistentka ředitele

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· administrativní podpora ředitele ústavu

práce s daty, intranetem a interními systémy ÚOCHB, zodpovědnost za aktuálnost dat
evidence smluv a dokumentů a jejich distribuce odpovědným vedoucím
obsluha veřejných datových aplikací (včetně registru smluv)
korespondence – práce s datovou schránkou
archivace dat
organizace kalendáře ředitele, správa ředitelské zasedací místnosti
zastupitelnost v administrativních povinnostech sekretariátu
pomoc při organizaci zahraničních návštěv a delegací
příprava výročních zpráv
pomoc s dvojjazyčnou přípravou vnitřních předpisů a jiných dokumentů
· účast na poradách vedení a vedoucích skupin

pomoc s přípravou prezentací v PowerPointu dle zadání ředitele
příprava zápisů z porady vedení
· podpora a asistence vedoucím vědeckých skupin

ad hoc pomoc s administrativou zahr. návštěv a delegací
· komunikace s AV ČR

asistence a příprava reportů
asistence při vyřizování dotazů a požadavků

Jiné výhody

práce na plný úvazek HPP
práce v mezinárodním prostředí prestižního vědeckého ústavu
5 týdnů dovolené
3 dny zdravotního volna (sick days)
výkonnostní bonusy
dotované stravování včetně elektronických stravenek Sodexo
další benefity zaměstnavatele (možnost využití pro sportovní/kulturní akce, penzijní připojištění, nebo MultiSport karta)

Požadavky na zaměstnance

minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
předchozí praxe na administrativní pozici výhodou
anglický jazyk slovem i písmem (minimálně B2, ideálně C1)
pokročilá znalost MS Word, MS Excel a MS PowerPoint
reprezentativní vystupování, profesionální přístup, orientace na detail, výborné komunikační dovednosti, umění jednat s lidmi