Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Account manager - Praha

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Jiné výhody

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Stravenky/příspěvek na stravování

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, rodinnou společnost s dlouholetou tradicí v oblasti vratové techniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici Account manager.

Náplň práce:

* Prodej vratové techniky
* Péče o zákazníky

Požadujeme:

* SŠ vzdělání
* Řidičský průkaz skupiny B
* Bydliště v Praze nebo nejbližším okolí
* Zájem o práci s technikou
* Komunikativní, příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

* Zázemí stabilního zaměstnavatele
* Zaškolení vratové techniky značky HÖRMANN
* Velmi dobré platové ohodnocení
* Odměny za nadstandardní pracovní výkon
* Příspěvek na jídlo (stravenky)
* Oblast výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Inzerující společnost

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., IČO: 28254104

Praha 2, Vinohrady, Na Kozačce 7/1289, PSČ 120 00

Kontakt
predvyber@predvyber.cz