Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Obchodně technický referent - Francouzština

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Posuzování poptávky zákazníka z hlediska proveditelnosti, ziskovosti a technických parametrů
• Obchodní, administrativní a prodejní činnost směřující ke zvýšení růstu a příjmů společnosti
• Komunikace se zákazníky na francouzském trhu, přijetí jejich poptávek a jejich a následné zpracování
• Příprava technických podkladů a výkresové dokumentace pro tvorbu nabídek
• Spolupráce s odděleními napříč firmou (technologické oddělení, nákup, kvalita)
• Prověřování dostupnosti materiálu, stav skladových zásob, stanovení dodacích lhůt
• Tvorba cenových kalkulací prostřednictvím standardizovaného informačního systému
• Zajištění spokojenosti zákazníka, poskytování včasné zpětné vazby a přesných informací o průběhu zakázky, případně změnách v dodávce zboží
• V případě potřeby také komunikace s dodavateli
• Pozice je součástí malého obchodního oddělení (4 členové) a součástí zahraniční firmy s rodinnou atmosférou

Jiné výhody

• Stabilní zaměstnání a dobrý kolektiv s přístupným vedením
• Profesní zaškolení a možnost dalšího rozvoje
• Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
• Pružná pracovní doba
• Týden dovolené navíc
• 13. Mzda na základě výsledků společnosti
• Příspěvek na stravování formou stravenek (90,- Kč) a další odměny
• Místo výkonu práce, které je snadno dostupné MHD Brno

Požadavky na zaměstnance

• Technické nebo strojírenské vzdělání, případně relevantní praxe ve výrobní firmě na podobné pozici
• Má technické myšlení a orientuje se v technické dokumentaci
• Jeho znalost francouzského jazyka je na komunikativní úrovni – pro účely denní komunikace s francouzskými zákazníky a manažerem obchodu ve Francii
• Anglický jazyk na úrovni alespoň mírně pokročilé – pro emailovou komunikaci
• Již pracoval ve výrobním interním informačním systému – SAP nebo podobný
• Bez potíží pracuje na PC, ovládá MS Excel, znalost práce v AutoCadu je výhodou
• Je samostatný, spolehlivý a komunikativní a silně pro-zákaznicky orientovaný

Inzerující společnost

FENIX PERSONAL, IČO: 04543327

Heršpice, PSČ 684 01

Kontakt
Lucie Sedláčková , sedlackova@fenixpersonal.cz, 777 013 379