Skladník pro catering

Místo práce: Praha-Nové Město (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 23 000–25 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro naše krásné vlakové jednotky, hledáme člověka, který se bude starat o naložení cateringu do vlaku, aby si každý cestující mohl dát čerstvou bagetu a dobrou kávu. Hledáme parťáka, který má dobrou fyzičku a dokáže pracovat rychle (na naskladnění vlaku nemáme moc času). Na směně jsme čtyři, takže ti určitě poradíme a začleníme do týmu. Těšíme se na tebe! Popis práce Příjem zboží od dodavatelů Vstupní kontrola Přejímka a uskladnění zboží Naložení cateringu do vlaku Komunikace s vlakovým personálem Vedení přejímkové dokumentace

Práci mezi lidmi a vlaky Žádná práce skladníka ve velkém skladu bez denního světla, kde řešíte pořád jenom jednu věc Dostanete Leo koruny na kochání krásnou krajinou z našich vlaků a autobusů zdarma V práci vládne neformální a pohodová atmosféra Různorodost práce Multisport karta za zvýhodněných podmínek Ve směně můžou být i delší pauzy, můžete si vyřídit lékaře, zajít na jídlo nebo počítat mašinky 😊

Požadavky na zaměstnance

Dobrá fyzická kondice Odpovědné vedení přejímkové dokumentace Dodržování BOZP Ochotu pracovat na 12 h denní směny v režimu krátký/dlouhý týden Kladný vztah k vlakovému provozu VZV průkaz velkou výhodou