Legal proceeding Specialist (Z20751)

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubický kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Není Call centrum jako call centrum

Spousta lidí si myslí, že práce v call centru je práce především ve velkém open spacu o minimálně 80 zaměstnancích spojená s nabízením neprodejných produktů a už dopředu mají k této práci z uvedených důvodů averzi. Ovšem představte si rodinnou atmosféru, nové zrekonstruované útulné moderní prostory, a v nich motivujícího šéfa, který má k ruce stejně sympatického teamleadra, který se věnuje nováčkům, školí je a koučuje. Oba dělají vše proto, aby se ti, co na call centru pracují, cítili komfortně, příjemně, měli odpovídající podmínky pro svoji práci a do práce chodili opravdu rádi. Navíc náplní práce je především poradenství a pomoc dlužníkům, kteří jsou našimi klienty. Je to sofistikovaná práce vyžadující dobrý odhad situace, kdo je na druhé straně a velmi dobré komunikační dovednosti. Zkrátka poradce a psycholog zároveň. To vše najdete ve společnosti v centru Pardubic.

Pokud hledáte práci, která Vám bude dávat smysl, jste komunikativní typ, máte zkušenosti z CC, pak nás neváhejte se svým životopisem kontaktovat.

Expandujeme, proto hledáme nové tváře do oddělení žalob

Legal proceeding Specialist

Co bude Vaší pracovní náplní?

· Příprava podkladů pro žaloby

· Práce s informačním systémem společnosti

· Zapisování rozhodnutí do IS

· Zabezpečení komunikace se soudy, s advokátní kanceláří a s notáři

· Zpracování korespondence

· Vyhotovování statistik pro žaloby

Koho hledáme?

· SŠ/ VŠ vzdělání

· Znalost soudního a dědického řízení výhodou nikoli podmínkou

· Vhodné i pro absolventy

· Znalost práce s PC – WORD, EXCEL, Outlook

· ŘP sk. B

· Ochota se dále vzdělávat a rozvíjet, proaktivní přístup

· Komunikativnost, flexibilita, samostatnost, pečlivost

Co Vám nabídneme?

· Hrazená výuka angličtiny v pracovní době

· Sick days

· 5 týdnů dovolené

· Roční vánoční bonus, mzda 22 – 26000 Kč v závislosti na zkušenostech

· Stravenky v hodnotě 105 Kč

· Firemní akce

· Místo výkonu práce v centru Pardubic

· Příjemný pracovní kolektiv a skvělou šéfku oddělení

· Prostředí největší globální společnosti v oboru se švédským zázemím

· Prostor a podpora pro vlastní rozvoj – rozvojové programy pro zaměstnance

· Nástup možný ihned, případně dohodou

· Smlouva na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou