Asistentka prodeje /oblečení pro elegantní muže

Místo práce: Praha-Staré Město (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 27 000–30 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro výhradně českou, příjemnou a solidní společnost hledáme asistentku prodeje, kterou těší krásný a velice kvalitní sortiment pánské business módy a dělá jí radost pomáhat se stylem a výběrem oblečení a doplňků pánům všech věkových kategorií. Mezi naše zákazníky patří jak muži, kteří hledají ve formálním oděvu pohodlí, design a kvalitu, tak i svatebčané nebo teenageři, chystající se do tanečních. Co patří mezi hlavní úkoly asistentky prodeje? především péče o zákazníky poradenství, výběr toho nejvhodnějšího zboží práce s kasou ale i příjem zboží a komunikace s ostatnimi prodejnami nebo centrálou

Co našim asistentkám prodeje nabízíme? prostředí krásné prodejny a pěkné zboží kolegyně, které vás všechno naučí zdravou firmu, nikoliv korporátní společnost kde má větší váhu proces než zákazník jistotu fixní mzdy ve výši 28-30 tis. dle zkušeností + bonusy za prodej místo pracoviště v Praze (Chodov nebo Praha 1)

Požadavky na zaměstnance

Co od asistentky prodeje očekáváme? úsměv lásku k obchodu a k pěkným věcem příjemné a profesionální vystupování schopnost poradit a prodat týmovost