Programátor PHP

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Mzda: 30000 - 60000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadavky na zaměstnance

Jsme česká firma eStudio se sídlem v Hradci Králové. Od svého vstupu na internetový trh v roce 1998 jsme vytvořili přes 700 projektů. Pomáháme našim zákazníkům v oblasti internetových prezentací, elektronického obchodování a marketingu. Projekty řešíme od návrhu, přes realizaci až po údržbu a následnou propagaci. Naším stěžejním zájmem je dlouhodobá péče o zákazníka a proto klademe velký důraz na údržbu implementovaných řešení a jejich další rozvoj.

Programátor PHP - co vás čeká:
Pro naše klienty tvoříme eshopy a webové prezentace založené na našem systému Reflex. Náš systém neustále vyvíjíme a přidáváme nové funkce a díky tomu poskytujeme našim klientům spolehlivé a moderní nástroje pro jejich internetovou prezentaci a obchodování. Staňte se součástí našeho týmu a pomožte nám rozvíjet náš systém a tvořit zajímavé projekty pro naše klienty.

Bez čeho se u nás neobejdete:
• výborná znalost objektového programování v PHP
• praxe s provozováním databází a práce s SQL
• znalosti HTML5 a CSS3
• znalost Javascript a jQuery
• flexibilitu a schopnost se rychle učit novým věcem
• spolehlivost a samostatnost

Čím nám uděláte radost:
• vědomostmi z oblasti XML, XSL
• znalostí verzovacího systému GIT a SVN
• orientací v linuxovém prostředí
• pečlivost, vysokou míru pracovního nasazení
• schopnost týmové práce,a dobré komunikační dovednosti

Co vám nabídneme:
• motivující finanční ohodnocení
• notebook i pro soukromé využívání
• flexibilní pracovní dobu s možností homeoffice
• 5 týdnů dovolené a 5 dní sick day
• možnost spolupráce na ŽL
• příjemnou firemní kulturu a neformální pracovní prostředí
• širokou možnost osobního a profesního rozvoje
• dostatek dobré kávy pro udržení pracovního nasazení během dne

Nástup ihned nebo dle dohody.
Chcete být součástí našeho týmu? Pošlete své CV a motivační dopis v odpovědi na tento inzerát. Budeme se na vás těšit!