Strojník - 2 směny - Lipník n. Bečvou

Místo práce: Lipník nad Bečvou (informace o místu práce: Lipník nad Bečvou)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro předního výrobce stavebních minerálních izolací hledáme nového kolegu na pozici strojníka (pracovníka výroby).
Náš nový kolega by měl:
- samostatně pracovat na výrobním zařízení
- provádět základní údržby zařízení výroby

Práce se odehrává na dvě směny, ale v případě zvýšené zakázky je možná noční směna. (Není to často, spíše jen občas, ale hraje fér a říkáme to na rovinu).

My Vám nabídneme, tradiční věci, jako: stabilní zaměstnání, přátelský kolektiv, ale navíc:
- týden dovolené navíc
- fixní mzdu + až 14% osobního ohodnocení
- možnost přesčasů s příplatky 30% o víkendovém přesčasu až 70%!
- stravenky nebo příspěvek na stravování
- v lednu další bonusy za dosažené výsledky v předchozím roce ve výši 60% !
+ další bonusy
Zaujala Vás alespoň trochu nabídka? Zašlete nám Váš životopis! :)

Požadavky na zaměstnance

Od Vás budeme chtít:
- ať máte minimálně výuční list v jakémkoliv oboru
- uživatelskou znalost PC
- ochotu práce na dvě směny

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Zaměstnanci jsou nejlepší indikátor úspěchu, říká šéfka HP

Hodně sází na lidi, které má kolem sebe. „Naprostá většina úspěchů je v mém případě dílem...více

I za tohle můžete dostat výpověď. Případy, které potvrdil soud

Kdy možné dát výpověď zaměstnankyni, která tráví část pracovní doby na internetových seznamkách?...více

V polovině neotevřených datovek je vzkaz od exekutora či finančního úřadu

V každé druhé dosud neotevřené datové schránce se nachází dopis od finančního úřadu nebo...více