Samostatná účetní pro mezinárodní společnost!

Místo práce: Praha-Smíchov (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

MEZINÁRODNÍ VÝROBCE LABORATORNÍCH PŘÍSTROJŮ A PRODUKTŮ PRO KLINICKOU DIAGNOSTIKU HLEDÁ PRO SVÉ ZASTOUPENÍ V ČR SAMOSTATNOU ÚČETNÍ! Náplní práce je provádění veškerých účetních operací včetně závěrkových a zároveň další drobné administrativní aktivity v menší společnosti (15 zaměstnanců). Jedná se zejména o: Účtování přijatých faktur Účtování majetku (pořízení pohyby odpisy vyřazení) Bankovní operace Cestovní výdaje a pokladna Měsíční závěrkové transakce dohadné účty časové rozlišení Příprava přiznání DPH a dalších statutárních výkazů Vnitroskupinové odsouhlasení zůstatků komunikace v rámci skupiny Příprava podpůrných rozborů a sestav pro management. Požadavky: Ukončené středoškolské vzdělání ekonomického směru výhodou 2 - 3 roky praxe (nejlépe z mezinárodní společnosti) Velmi dobrá znalost angličtiny Výborné komunikační schopnosti Znalost práce na počítači pokročilá znalost MS Excel SAP R3 (výhodou) Organizační schopnosti. Nabízíme: Zajímavá rozmanitá a náročná práce Spolupráci v kvalifikovaném a dynamickém týmu Odpovídající finanční ohodnocení Zázemí stabilní mezinárodní společnosti Moderní pracovní prostředí s dostupností MHD Stravenky příspěvek na penzijní připojištění Vzdělávání a možnost rozvoje Pracovní poměr na dobu neurčitou Nástup ihned