Technik ve výrobě (z51719)

Hledaná pozice

Místo práce: Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

hlavní činnosti - údržba a seřizování tiskových a vyvolávacích strojů spolu se stroji na výrobu fotografií - jemná mechanika, silové elektro do 400V, elektronika, rozvody tlakového vzduchu,

vedlejší činnosti - elektro, vzduchotechniky, sestavování dílů z konstrukčních profilů dle potřeb výroby.

Jiné výhody

Zázemí velkého mezinárodního koncernu,

odpovídající finanční ohodnocení v závislosti na Vaší kvalifikaci a zkušenostem v rozmezí 30 - 45000 Kč,

profesní růst - pravidelná školení a vzdělávání i v zahraničí!,

příjemné pracovní prostředí,

přátelský kolektiv a velmi dobré mezilidské vztahy,

širokou škálu zaměstnaneckých benefitů včetně 5 týdnů dovolené,

pružnou pracovní dobu,

čerpání přesčasů formou náhradního volna nebo proplácení,

jazykové kurzy v rámci pracovní doby,

stravování v místě pracoviště,

slevu na firemní produkty,

kartu Multisport Benefit nebo Active Pass Sodexo,

příspěvek zaměstnavatele na životní pojištění nebo penzijní spoření aj.

Požadavky na zaměstnance

střední odborné vzdělání v oboru slaboproud,

oprávnění podle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 6,

znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni,

výhodou je praxe při provádění oprav strojů a zařízení,

dobrá orientace v dokumentaci strojů a zařízení,

výhodou bude znalost administrace OS Windows, Linux,

výhodou bude také znalost programovatelných obvodů (PLC),

pozitivní přístup, spolehlivost, schopnost práce v kolektivu,

časová flexibilita,

manuální zručnost.