Technik kvality - vstupní kontrola

Hledaná pozice

Místo práce: Plzeňský kraj

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou příležitost v oblasti řízení jakosti? Staňte se součástí významné zahraniční společnost se sídlem v Ostrově u Stříbra a uplatněte své zkušenosti na pozici vstupního kontrolora kvality.
Náplň práce:
* odpovědnost za samostatné provádění činnosti vstupního kontrolora
* zajištění vstupní kontroly dle zkušebního plánu
* evidence výsledků vstupní kontroly v systému SAP
* tvorba zkušebního plánu
* odpovědnost za vyřízení reklamací dodávaných dílů
* evidence reklamací v systému SAP
* komunikace s dodavateli s cílem systematického odstraňování nekvality
* vzorkování nových dodávaných dílů
* analýza materiálu dle norem
* spolupráce s ostatními odděleními

Jiné výhody

Nabízíme:
* práci v silné výrobní společnosti s mezinárodním zázemím
* příležitost ve firmě s pokročilými technologiemi
* možnost účastnit se výroby finálních produktů - vysokozdvižných vozíků
* 5 týdnů dovolené
* příspěvek na dopravu
* firemní akce
* intenzivní vzdělávání v jazycích a oboru
* dotované stravování
* cafeterie - Flexipass
* příspěvek na penzijní či životní pojištění

Požadavky:
* SŠ vzdělání
* praxe na pozici kontrolora kvality nebo podobné pozici min. 2 roky
* technický a strojírenský přehled, zkušenosti se vstupní kontrolou, řešení reklamací, neshodných dílů apod. výrazná výhoda
* alespoň částečná znalost AJ, komunikativní výhodou
* znalost principů ISO 9001, znalost měření dílů a výkresové dokumentace
* dobrý komunikátor, analytické a kritické myšlení, důslednost, preciznost