Obchodní manažer pro Hotelové přístupové systémy

Hledaná pozice

Místo práce: Královéhradecký kraj

Mzda: 40000 - 65000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- přímá odpovědnost za dosažení stanovených obchodních výsledků prodejem Hotelo-vých systému
- péče a rozvoj svěřených obchodních partnerů, rozvoj servisní sítě
- úzká spolupráce s interním oddělením projektové specifikace s odpovědností za do-dávku maximálního rozsahu zboží specifikovaného z portfolia do projektů, ve spolu-práci s ostatními členy týmu
- sdílení informací s ostatními obchodními jednotkami uvnitř společnosti, podílejícími se na realizaci jednoho projektu
- systematické předávání informací o nových produktech / řešeních partnerským společ-nostem (nabídka bezplatného školení – realizuje školitel)
- přímá specifikace (proaktivní vyhledávání potenciálních projektů na trhu mezi existují-cími subjekty – hotely, penziony a ostatní ubytovací zařízení
- rozšiřování portfolia partnerských společností (akvizice nových partnerů)
- interní reporting dosažených obchodních výsledků a stanovaných cílů

Jiné výhody

- práci v příjemném prostředí
- zázemí stabilní společnosti
- možnost profesního růstu
- služební vůz, mobil a notebook k osobnímu využití
- příspěvek na stravování
- roční bonus až 45% k základní mzdě
- nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

- min. SŠ vzdělání
- praxi v obchodní činnosti min. 3 roky, a to nejlépe se zaměřením na prodej slabo-proudých systémů prvků (EZS, EPS, ACS), zkušenost s Hospitality businessem vítána
- dobrou úroveň manažerských dovedností
- profesionální vystupování a prezentační schopnosti
- samostatnost a odpovědnost
- časovou flexibilitu a loajalitu
- komunikativní znalost AJ (slovem i písmem)
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
- řidičský průkaz sk. B