Researcher/ Recruiter - min. 25-30 hod/týden

Hledaná pozice

Místo práce: Praha 8 (informace o místu práce: Praha)

Požadavky na zaměstnance

Z důvodu rozšiřování stávajícího týmu hledáme kandidáty/ky na pozici Researcher/ Recruiter. Nehledáme pouze dalšího zaměstnance, hledáme dalšího partnera do týmu se zájmem o recruitment a další působení a rozvoj v této oblasti. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci. Proto hledáme studenty/ky, kteří/ré nejsou v posledním ročníku VŠ, ale maximálně v předposledním ročníku, s časovými možnostmi v rozsahu min. 25-30hod/týden, min. 4 dny v týdnu.

Do budoucna je možno se posunout na další pozice v rámci firmy, např. recruitera nebo konzultanta a pokračovat ve spolupráci i po ukončení studia. Účast na celofiremních odborných školeních je samozřejmostí.

Spolupráce je možná i na ŽL. Poskytneme kompletní zaškolení. Vyhledávání kandidátů pro nás nekončí pouhým oslovením kandidátů na LinkedIn. Jdeme podstatně dál.

D.C.G. Consulting je exkluzivním partnerem pro ČR mezinárodní sítě nezávislých agentur Kennedy Executive s pobočkami v Evropě, USA, Africe a Austrálii.

NÁPLŇ PRÁCE

samostatné vyhledávání kandidátů na pozice dle zadání
intenzivní práce se sociálními sítěmi (zejména LinkedIn)
práce s databází, správa databáze
tvorba long listů a short listů
přímé oslovování vybraných kandidátů (telefon, email)
úvodní pohovory s kandidáty po telefonu, příprava pro osobní setkání s konzultanty
nabídky pozic kandidátům
zadávání inzerce na otevřené pozice
podpora konzultantů

POŽADUJEME

SŠ/VŠ vzdělání
zájem o obor
praxi min. 0,5 roku na administrativní nebo jiné kancelářské pozici - podmínkou
praxe ve vyhledávání kandidátů nebo v příbuzné oblasti významnou výhodou (kandidáti s praxí budou preferováni)
zkušenost s prací s LinkedIn, případně jinými sociálními sítěmi významnou výhodou
znalost AJ min. na středně pokročilé úrovni (schopnost ústní i písemné komunikace - častá komunikace se zahraničními kandidáty), výborná znalost ČJ podmínkou
dobrou znalost práce na PC - MS Word, Excel, Outlook, PowerPoint
silnou orientaci na klienta
výborné komunikační dovednosti
vyzrálé vystupování
flexibilitu
schopnost samostatné práce
motivaci a ochotu se učit se

NABÍZÍME

zázemí stabilní společnosti etablované na trhu
dlouhodobou spolupráci
profesionální zaškolení v oblasti vyhledávání kandidátů, práce se sociálními sítěmi a dalšími nástroji v oblasti recruitmentu, posuzování kandidátů, pohovorů atp.
možnost postupu na pozici konzultanta
dobré platové ohodnocení a bonusy v případě úspěšného obsazení pozice
profesionální tým
místo práce v centru Prahy
příjemné pracovní prostředí, moderní designové kanceláře
flexibilní pracovní dobu, v případě dohody a po zapracování možnost home office
notebook, mobilní telefon i k soukromému použití
občerstvení na pracovišti zdarma
možnost využít firemní elektromobil BMW
možnosti dalšího profesního rozvoje a realizace, možnost zapojení do dalších projektů mimo recruitment
nástup možný ihned, ale není podmínkou

V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis nebo odkaz na LinkedIn společně s telefonním číslem na uvedenou emailovou adresu.