Poohlížíte se PO nové práci? možná JE ČAS JÍ změnit Nástup 129,70 Kč/hod.

Hledaná pozice

Místo práce: Odry (informace o místu práce: Odry)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O co by šlo?
Nic složitého, co byste po zaučení nezvládli! Jde o obsluhu strojů na výrobu hadic (tj. prošívací stroje, oplétací stroje, svářecí stroje, popř. obsluha linky pro konečné úpravy a balení). Je Vás doufáme již jasné, že práci u nás najde opravdu každý (muž i žena) a i když je to občas makačka, výplata Vás vždy potěší.

- odpovídající platové ohodnocení s nástupem 27 000 Kč a postupným růstem
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště od pracoviště - až do výše 4000 Kč/měsíčně
- příspěvek na letní dovolenou i Vánoce
- týden dovolené navíc (tj. 25 dní)
- každý měsíc najdete navíc 10% na prémiích ve výplatě
- dotované obědy
A pokud jsme Vás stále nepřesvědčili, třešnička nakonec?
OD 1.4. NAVÍC DALŠÍ NAVÝŠENÍ MEZD!
Jdete do toho s námi? Stačí zaslat svůj životopis na email níže!

Požadavky na zaměstnance

Leze vám stávající práce na nervy a cítíte, že je na čase posunout se o dům dál? Máme pro vás pro vás velmi dobře zaplacenou práci, ale je potřeba se k nám dostat!
Na počátek můžete počítat s platem 27 000 Kč/měsíc, po půl roce 29 000 Kč a dále posun dle Vaší šikovnosti až na 34 000 Kč/měsíčně.
Dojet po vlastní ose až do Oder pro Vás není problém? Vaší ochotu rádi oceníme EXTRA BONUSEM a to ve výši 2,20 Km v jednom směru Vaší jízdy! Skvělou zprávu máme také pro ty, co nedisponují vlastním vozem - MÁME TAKÉ SVOZOVÝ AUTOBUS Z OSTRAVY!

- ochota dojíždět do zaměstnání
- možnost práce na směny (R-O-N)
- chuť do práce