Úvěrový specialista/ka pro on-line produkt

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co si máte představit za náplní práce a čemu se budete věnovat?

* Telefonické komunikaci se zákazníky kteří sami projevili zájem o úvěr
* Zpracování žádostí o úvěr u přidělených klientů
* Vyhledávání a kontrole informací na internetu a v registrech dlužníků
* Nabídce úvěrů pouze stávajícím klientům a jejich skórování
* Úzké spolupráci s kolegy v rámci společnosti, především s obchodním oddělením
* Administrativní činnosti a práci s interní databází

Jiné výhody

Co Vám mimo jiné nabízíme?

* Zajímavou práci na zbrusu novém on-line produktu s možností odborného a kariérního růstu
* Pracovní poměr na dobu neurčitou
* Jednosměnný provoz, Po - Pá v malém a přátelském kolektivu
* Motivující finanční ohodnocení: fixní mzda + bonusová složka
* Zaměstnanecké benefity - stravenky ve výši 90 Kč, investiční životní pojištění nebo penzijní připojištění plně hrazené zaměstnavatelem, 5 týdnů dovolené, 3 sick days, příspěvek na kartu Multisport a mnohé další
* Aktivní podporu od nadřízených a kolegů
* Dobrou dopravní dostupnost MHD, v blízkosti metra Strašnická
* Nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

Je pro Vás prioritou pracovat ve stabilní české společnosti s možností ovlivnit svoji měsíční mzdu a aktivně se podílet na nově vznikajícím on-line produktu?
Pro naše nové kontaktní centrum hledáme kolegy/kolegyně, které baví komunikace s klienty po telefonu a řešení jejich individuálních požadavků v oblasti poskytování úvěrů.

Jaké znalosti očekáváme a co by se Vám mohlo hodit?

* SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
* Dobré komunikační dovednosti a příjemný hlasový projev
* Orientaci na zákazníka, schopnost naslouchat a pohotově reagovat
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Ochotu učit se novým věcem
* Certifikát o složení odborné zkoušky pro zprostředkování prodeje úvěru výhodou
* Praxe v poskytování spotřebitelských úvěrů nebo produktů finančního charakteru bude pro Vás výhodou nikoli podmínkou

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více