Administrativní podpora s AJ, 25000-27000CZK/M, Brno

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 25000 - 27000 Kč/měsíc

Požadavky na zaměstnance

Informace o pracovní nabídce:
Pro našeho klienta, velkou mezinárodní společnost v Brně, hledáme pracovníky na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA s využitím anglického jazyka.

Hledáme kandidáty s možností nástupu ideálně ihned.

Pracovní smlouva je uzavřena na 6 měsíců s následnou možností prodloužení.

Tato nabídka je vhodná i pro absolventy.

Pracovní doba:
jedná se o support zákazníka v modelu 24/7 -> primárně bude pracovní doba během dne, neb se jedná o support evropského zákazníka.

Zhruba však 1x6 týdnů budete mít i týden, kdy budou noční směny a občasné víkendy.

Délka směny je 8 hod.

Náplň práce:
- zadávání dat do systému
- komunikace se zákazníky - primárně po e-mailu (řešení došlých ticketů)
- související administrativa

Co Vám nabízíme:
- mzda 25000 Kč/měsíc
- příplatky za práci o víkendu a v noci dle ZP
- performance bonus 2000 Kč
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- firemní akce
- práce v mezinárodní firmě
- příjemné moderní pracovní prostředí
- možnost naučit se novým věcem, získat zkušenosti z mezinárodního pracovního prostředí

Profil ideálního kandidáta:
- velmi dobrá znalost AJ -> komunikace v AJ s kolegy i zákazníky, využití psané AJ
- min. SŠ vzdělání (výhodou ekonomický směr)
- znalost práce na PC
- čistý trestní rejstřík
- vítáme předchozí zkušenosti v administrativě, ale nejsou podmínkou

Zaujala Vás tato pracovní pozice?
V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Vaše CV v českém a anglickém jazyce.

Děkuji a těším se na spolupráci :-) Michaela Špačková, Randstad