Asistentka prodeje Yamaha - Brno

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PEMM Brno, s r.o. - pořádá výběrové řízení na pozici asistentka prodeje.

Společnost byla založená roku 1994 a letos v létě oslaví 25. výročí. Je tedy stabilní a neustále se krok za krokem rozvíjí. Od roku 2011 rozšířila svoje aktivity o prodej a servis motocyklů Yamaha. Bude Vás čekat zajímavá práce u renomované značky, která nevyrábí pouze motorky a skútry, ale ve svém portfoliu má i ATV, lodní motory, sněžné a vodní skútry a plno dalších zajímavých výrobků. Yamaha také patří k lídrům v bezpečnosti provozu jak na silničních komunikacích, tak i mimo ně.

Více informací naleznete na www.pemm.cz.

Náplň práce:
• spolupráce na organizování zákaznických akcí s proobchodním dopadem
• podpora pro prodej motocyklů i dalších výrobků a moto příslušenství, ale i podpora pro poprodejní služby
• neustálá komunikace se zákazníky i obchodními partnery, za účelem zvyšování povědomí o naší společnosti, zvyšování podílu značky na trhu a nabízeným službám
• podílení se na dalších projektech ve vztahu k posílení image společnosti i značky
• kolektivní práce s cílem naplnit plánované úkoly

Jiné výhody

• zajímavou a pestrou práci u renomované motocyklové značky
• moderní pracovní prostředí (prodejna otevřena v březnu 2016)
• atraktivní mzdové podmínky, bude upřesněno při ústním pohovoru
• firemní stravování bez příspěvku zaměstnance a další benefity
• pravidelné vzdělávání na všech úrovních (prodejní dovednosti, produktová školení, všeobecné vzdělávání)

Místo práce: Brno

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s fotografií a názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 15. 3. 2019. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky na zaměstnance

• spolehlivost a důslednost
• zálibu k motocyklům
• dobré komunikační a organizační schopnosti
• aktivní zapojení do organizace i realizace, přístup k zákazníkovi
• samostatnost a smysl pro organizaci práce
• řidičský průkaz skup. A, B - aktivní řidič i jednostopého vozidla
• zkušenosti s prodejem motocyklů - výhodou
• znalost konkurenčních produktů -výhodou