SUPERVIZOR KONTAKTNÍHO CENTRA – Teplice

Hledaná pozice

Místo práce: Teplice (informace o místu práce: Teplice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější banka roku, přidejte se k nám! Do našeho kontaktního centra v Teplicích přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Supervizor příchozí infolinky. Supervizor je lídrem telefonních bankéřů, má klíčový podíl na výsledcích celého oddělení a je velmi důležitou součástí týmu. "Být supervize, mít svůj vlastní tým, být zodpovědný za týmové výsledky skýtá mnohé. Vést lidi je výzva, tým je odrazem sama sebe a rozhodně platí to, jaké si to uděláš, takové to máš. Poslední 3 roky to byly jízda, plná zajímavé práce, zajímavých lidí, vzdělávání se, posouvání vlastních hranic a dosahování cílů. Práce je velmi různorodá, rozhodně se nenudím a můj tým by mě ani nenechal. Moje práce má hodně pozitiv, nicméně tím největším jsou lidé, jak bankéři v mém týmu, tak kolegové a rozhodně moje šéfová. Jít do výzvy jménem supervize, bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí. " Aneta Mačicová, 4 roky na pozici supervizor kontaktního centra Co budete na této pozici dělat? • Převezmete zodpovědnost za svěřený tým telefonních bankéřů – budete dodávat prodejní výsledky a zajistíte perfektní a proklientský servis. • Výsledky své práce budete pravidelně reportovat vedení. • Bankéře budete vést, motivovat, rozvíjet a budete jim oporou. • Budete mít na starosti pravidelný monitoring a hodnocení hovorů. • Aktivně se budete podílet na náboru nováčků.

• Pohodovou partu kolegů, kteří vždy táhnout za jeden provaz a jsou si navzájem přáteli. • Vedení zkušené Lenky, které záleží na vašem rozvoji a dovede vás plně podpořit. • Perfektní zaškolení do našeho oboru, tohle opravdu umíme! • Nové zkušenosti a výzvy pod střechou renomované a stabilní banky. • Prostor pro nové nápady a podílení se na rozhodování a strategii oddělení. • Poctivou odměnu za dobře odvedenou práci (fixní a variabilní složka mzdy). • Radost ze soutěžení a motivace :) • Dovolená navíc, účet zdarma a naše zvýhodněné produkty, to je jistota. Taky máme bohatou kafeterii, která vám umožní být pánem svých benefitů – sami se rozhodnete, na co chcete své body použít (stravenky, cestování, vstupenka do kina a mnoho dalšího).

Požadavky na zaměstnance

Naše představa o kandidátovi: • Okouzlíte nás svým vystupováním a přirozenou autoritou. • Máte zkušenosti na obdobné pozici, ideálně přímo z call centra. Jste úspěšný/á. • V nestandardních situacích umíte zachovat chladnou hlavu a dokážete si poradit. • Jste vyzrálá empatická osobnost a týmový hráč. • Umíte se nadchnout pro společné cíle a dokážete strhnout ostatní. • Jste aktivní, umíte určovat priority, pracujete rychle, ale přesto precizně a důsledně.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více