MARKETINGOVÁ/OBCHODNÍ ASISTENTKA ŘEDITELE

Hledaná pozice

Místo práce: Kroměříž (informace o místu práce: Kroměříž)

Mzda: 25 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenost v marketingovém prostředí, příjemné vystupování a domluvíte se anglicky? Preferujete kreativní, rozmanitou práci, která má smysl? Jste to VY, kdo si nenechá tuto lákavou příležitost proklouznout mezi prsty? Zašlete nám vaše CV včetně aktuální fotografie ještě dnes! Do bezva týmu obchodně výrobní společnosti na Kroměřížsku, hledáme fajn kolegyni na pozici: MARKETINGOVÁ/OBCHODNÍ ASISTENTKA ŘEDITELE (25 000 Kč) * administrativní podpora obchodního ředitele * tvorba marketingového plánu, dohled nad jeho plněním * zpracování analýz z obchodní činnosti firmy, průzkumy trhu či efektivity obchodních aktivit * spolupráce s projekťáky na realizaci zakázek, tvorba tendrů pro zahraniční klientelu, komunikace se zákazníky * zpracování grafických návrhů prezentací * organizace prezentačních a společenských akcí * koordinace HR aktivit (hlídání termínů školení, lékařských prohlídek, apod.)

* zajímavou a rozmanitou práci v zázemí silné společnosti * příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv * zajímavé finanční ohodnocení + prémie * 25 dní dovolené * stravenky * služební telefon * velký prostor pro seberealizaci a vzdělávání * jazykové kurzy * firemní akce * místo výkonu práce: Kroměřížsko

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání * min. středně pokročilou znalost AJ (aktivní využití) * zkušenosti na obdobné pozici, znalost marketingových nástrojů * dobrou znalost MS Office, grafický program výhodou! (např. COREL, Photoshop..) * organizační schopnosti, komunikativnost, pečlivost * řidičský průkaz sk. B - aktivní řidička * aktuální CV včetně fotografie