OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro DETEKTORY s ŠJ a AJ Praha

Místo práce: Praha-Staré Město (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 55 000–75 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s prodejem průmyslových technických zařízení z oblasti elektro (např. detektory)? Domluvíte se při obchodních jednáních jak anglicky, tak španělsky? Chcete rozvíjet obchodní činnost zejména na zahraničních trzích? Pak hledáme právě Vás!! Obchodně výrobní elektrotechnická společnost působící na trzích po celé Evropě hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE pro DETEKTORY s ŠJ a AJ Praha (55-75.000 Kč) * strategické rozšiřování obchodních činností v zahraničí * vyhledávání partnerů pro distribuci výrobků na zahraničních trzích * osobní jednání s distributory (zahraniční cesty) * prezentace produktů potencionálním distributorům * poskytování odborného poradenství a školení u nových produktů

* samostatnou práci v rostoucí společnosti * variabilní složku dle nasmlouvaných obchodů * vozidlo i k soukromým účelům * jazykové kurzy * příspěvek na vzdělání * nástup možný IHNED (nebo dle domluvy) * místo výkonu práce: Praha

Požadavky na zaměstnance

* SŠ/VŠ vzdělání (ideálně technického směru) * zkušenosti s prodejem technických/průmyslových výrobků * Španělský jazyk na pokročilé úrovní (obchodní jednání v zahraničí) * Anglický jazyk na pokročilé úrovni (obchodní jednání v zahraničí) * ŘP sk. B – aktivní řidič * tah na branku, prozákaznický přístup, samostatnost

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Trauma jako pracovní úraz? Soud řekl, kdy je nárok na odškodnění

Jste v práci svědkem nějaké nečekané dramatické události – začne hořet, kolega spadne...více

Královské školy: Jsme střední proud. Žádná alternativa

Soukromých škol přibývá každým rokem zejména ve větších městech. Už dávno přitom nesbírají...více