Operátor automatické linky

Místo práce: Staré Čívice (informace o místu práce: Pardubický kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?
- práce na automatické lince
- vizuální kontrola a zodpovědnost za chod linky

Jiné výhody

Co pustíme do éteru?
- Mzdu 110 Kč/h - 135 Kč/h
- Odměna za výkon
- Týden dovolené navíc
- Dotované stravování, stravenky

Po zkušební době:
- Docházkový bonus 1 500 Kč
- Osobní ohodnocení až 1 917 Kč

Možnost využívat pravidelné týdenní zálohy ve výši 1300 Kč na účet

Nástup ihned/ případně dle domluvy
Místo výkonu práce: Pardubice - Staré Čivice

V případě zájmu zašlete svůj CV na zuzana.keprtova@manpower.cz nebo volejte 603203191.
Navštívit nás můžete na pobočce v Pardubicích, ul. 17. listopadu 389. Těšíme se na Vás.

Nezaujala Vás tato nabídka? Nevadí, máme i další nabídky  www.manpower.cz

Požadavky na zaměstnance

Podílejte se na výrobě autorádií Panasonic, které jsou známá po celém světě a nejen to!

Co od Vás očekáváme?
- technické vzdělání nebo praxe na automatické lince
- elektro technické vzdělání výhodou s možností kariérního postupu
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu