Manažer stavebního projektu

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Realizovat a řídit výstavbu nových projektů
* Plánování vybavení nových projektů a zajištění rekonstrukce stálých staveb
* Kontrola a dohled nad stavebními záměry s ohledem na časové termíny i kvalitu
* Jednání s příslušnými orgány státní správy ohledně stavebních povolení
* Kontrola projektové dokumentace a fakturace
* Komunikace v rámci celé společnosti
* Řešení nadřazených problémů v rámci projektu
* Příprava, zajištění a kontrola protokolů a technických listů

Máte vzdělání ve stavebním oboru? Zkušenosti ze stavebního prostředí z pozice stavebního technika? Domluvíte se anglicky, či německy a chtěl byste se zúčastnit nových stavebních projektů z pozice projektového manažera?

Mezinárodně známá společnosti s dobrým postavením na trhu, rozšiřuje svůj tým.
Novou příležitostí je pro Vás pozice:

MANAŽER STAVEBNÍHO PROJEKTU (45 – 50.000 Kč)

* 5 týdnů dovolené
* Automobil i k soukromím účelům
* Zajímavé bonusy a prémie
* Možnost využití vzdělávacích kurzů a školení
* Závodní jídelnu a příspěvek na stravování
* Působení v mezinárodní celosvětově známé společnosti
* Možnost nástupu ihned

* Místo výkonu práce: Říčany u Prahy

Požadavky na zaměstnance

* Min. SŠ Vzdělání stavebního oboru
* Působení ve stavebním prostřední například z pozice stavebního technika
* Komunikativní úroveň anglického/německého jazyka
* Komunikativní, vůdčí a organizační schopnosti
* Řidičský průkaz skupiny B
* Samostatnost a flexibilitu