Motorizovaný doručovatel pro okres Hodonín

Hledaná pozice

Místo práce: Hodonín (informace o místu práce: Hodonín)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste energická a pozitivní osoba, kterou nerozhází ani špatné počasí? Hledáte flexibilní zaměstnání? Nevadí Vám cestování při práci a rádi jezdíte autem? Pokud ano, tak pro naši společnost hledáme právě Vás. Nejlepšího a nejspolehlivějšího doručovatele, který zastoupí své kolegy v roznosu. Co Vás čeká a nemine? - roznos / rozvoz dopisů, letáků, nebo předplatné novin v lokalitách, ve kterých v daném okamžiku chybí doručovatel, zastoupíte tak kolegy, kteří náhle onemocněli nebo jsou na dovolené - na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek - roznos novin je nenáročná práce od pondělí do soboty, která probíhá v ranních hodinách a nejpozději do 7:30 hod. musí být noviny ve schránkách - při roznosu letáků a dopisů Vám vše potřebné zavezeme až domů - je na Vás, kudy a jakým způsobem letáky a dopisy roznesete – na roznos dostanete dva dny a roznos probíhá od pondělí do čtvrtka

Čím Vás při spolupráci odměníme? - dlouhodobé a stabilní zaměstnání možné na pracovní poměr nebo na brigádu - mzda až 20.000 Kč + proplacení cestovních náhrad - staráme se o Vaše zdraví a pohodu, proto Vám nabízíme sick days - chceme, abyste si užili i Váš volný čas a s kartou benefit Multisport to půjde snadno - víme, že s plným žaludkem jste spokojeni a proto dostanete stravenky - nástup možný ihned Do odpovědi vždy uvádějte celé jméno,adresu a telefonní číslo Na čem s námi budete pracovat: Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin a adresných i neadresných zásilek. Jako společnost Mediaservis s.r.o. máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme. Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi. Pokud je to přesně to co hledáte nebo máte nějaké dotazy, tak neváhejte a ozvěte se nám. Těšíme se na Vás! Pavla , Lucka a Radka z náborového oddělen

Požadavky na zaměstnance

Bez čeho se neobejdete? - do odpovědi vždy uvádějte celé jméno, adresu a telefonní číslo - požadujeme věk min. 18 let, platný řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil - potřebujeme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku - důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí