Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Doručovatel novin pro okres Mladá Boleslav

Nabídka pracovní pozice od 26. 3. 2019 není aktivní.

Místo práce: Mladá Boleslav (informace o místu práce: Mladá Boleslav)

Mzda: 500–6 500 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste ranní ptáče? Chcete si vydělávat peníze a při tom se hýbat? Jste člověk, který potřebuje volnost? Chcete skloubit brigádu s Vaším zaměstnáním? Pokud jste si na každou otázku odpověděli ano, pojďte k nám do týmu! Rádi u nás uvítáme toho nejspolehlivějšího a nejzodpovědnějšího doručovatele předplatného novin. Do odpovědi vždy uvádějte vaše jméno, celou adresu a telefonní číslo. Co vás čeká a nemine? roznos/rozvoz novin je nenáročná práce, která probíhá v ranních hodinách v okolí Vašeho bydliště na nejbližším odběrném místě si noviny vyzvednete a po krátké přípravě doručíte do příslušných schránek pracovat budete od pondělí do soboty přibližně 1 až 3 hodiny denně, nejpozději v 7:30 hod. skončíte a budete mít celý den před sebou doručovat budete pěšky, na některých trasách (tzv. mikrokurzech) se zásilky rozváží vlastním autem (proplatíme Vám cestovní náhrady).

Čím Vás odměníme? pravidelný a stabilní přivýdělek – průměrný výdělek se pohybuje kolem 6 500 Kč/měsíčně cestovní náhrady (cca 6 Kč/km) u doručovatelů mikrokurzů naši zaměstnanci oceňují, když si mohou práci naplánovat podle sebe pokud máte zájem si vydělat více, můžete si k novinám přibrat ještě roznos dopisů nebo letáků nástup možný ihned Na čem s námi budete pracovat: Naším cílem je vytvořit nejspolehlivější a nejlepší službu pro roznos novin, adresných a neadresných zásilek. Jako společnost Mediaservis s.r.o. máme 12 středisek a v současnosti již na 10 000 doručovatelů, jejichž počet stále navyšujeme. Staňte se naším kolegou a pojďte růst s námi. Těšíme se na Vás!

Požadavky na zaměstnance

Bez čeho se neobejdete? v případě mikrokurzů požadujeme věk min. 18 let, platný řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil hledáme hlavně někoho, na koho se můžeme spolehnout a komu nevadí pravidelný pohyb po venku důslednost a základní orientační smysl jsou pro výkon práce důležitou součástí

Inzerující společnost

Mediaservis, s.r.o., IČO: 24197360

Praha 9, Vysočany, Špitálská, PSČ 190 00

Kontakt
Lucia Hoštová