Používáte nástroj pro blokování reklamy. Pokud nám chcete pomoci, vypněte si blokování reklamy na našem webu. Zde najdete jednoduchý návod. Děkujeme.

Inženýr kvality/interní auditor

Nabídka pracovní pozice od 22. 3. 2019 není aktivní.

Místo práce: Hradec Králové (informace o místu práce: Hradec Králové)

Mzda: 28000 - 38000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho stávajícího týmu kvality hledáme nového kolegu/kolegyni za naši inženýrku kvality, která očekává rodinu.
Tato pozice je TH pracovník, což s sebou přináší jednosměnný režim s pevným pracovním jádrem (8:15 – 14:45), kdy je zapotřebí být ve firmě. O víkendech nepracujeme a přesčasy proplácíme.
Na této pozici budete provádět interní audity (systém, proces, produkt). Společnost je certifikována dle ISO 9001, IATF, nejsme certifikováni, ale pracujeme podle VDA 6.3.
Dále půjde o:
- úzkou spolupráci na správě dokumentace integrovaného systému řízení
- spolupráci při vzorkování nových výrobků
- správu databáze IMDS
- tvorbu a následnou správu katalogů vad
- komunikaci se zákazníky (řešení zákaznických reklamací včetně moderace 8D reportů)
- práci s CAQ (RQM) a interním ERP systémem (Altec – jeho znalost bude výhodou, neočekáváme však přímou zkušenost s ním)
- komunikaci s naší mateřskou společností v Německu (v AJ nebo NJ) a spolupráci napříč odděleními hradeckého závodu

- pro-lidský přístup společnosti, individuální přístup a snahu řešit nastalé situace
- práci v rostoucí společnosti, která je v kladných číslech
- nové výrobní haly (otevřené 2016), velmi čisté pracovní prostředí, čistý druh výroby/výrobků, min. hlučnost v prostorách a nulová hygienická rizika (žádná prašnost, chemie, min. hlučnost, atd.)
- 5 týdnů dovolené
- 13tý plat
- příspěvek na penzijní připojištění
- jazykové kurzy (AJ nebo NJ, přímo v budově) a další možná školení/kurzy (řešeno individuálně s nadřízeným dle potřeb a efektivity využití na dané pozici).
- kantýna a závodní stravování (55% z obědu hradí firma – oběd pak za 33Kč)
- 4x ročně team-buildingové akce oddělení a 2x ročně celo firemní akce

Požadavky na zaměstnance

- min. SŠ vzdělání technického směru (strojírenství přednostně)
- máme možnost uvítat a doškolit i případného juniora/absolventa s aktivním cizím jazykem a odbornými znalostmi alespoň ze školy
- praxe na obdobné pozici bude velkou výhodou (v sériové výrobě a automotive přednostně)
- orientaci v technické dokumentaci
- znalost metodik a nástrojů kvality nutná!, praxe v této oblasti vítána
- aktivní znalost AJ nebo NJ slovem i písmem min. na úrovni B1 =stř.pokročilý
- dobré komunikační a organizační schopnosti, vysokou míru samostatnosti a ochotu učit se
- řidičský průkaz sk.B

Inzerující společnost

STUEKEN s.r.o. , IČO: 60933518

Hradec Králové, Slezské Předměstí, Kladská, PSČ 500 03

Kontakt
Radka Svejštilová, svejstilova.r@stueken.cz