Zákaznická podpora e.on - telefony + emaily

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 20000 - 25000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Většinu dne Vám zabere různorodá komunikace se zákazníky po telefonu + emailová komunikace, společné hledání individuálních řešení, nastavení služeb a zodpovídání případných dotazů.
Pracujete ale i s interními systémy a řešíte základní administrativu

Vše Vám na místě ukážeme, provedeme pracovištěm a dopodrobna Vás seznámíme s pracovní náplní + seznámení se s případnými budoucími kolegy :)

A jako podporu pro nováčky pro Vás máme 12 000 Kč !!!

NÁSTUP OD 1.7.2019

JAK U NÁS BUDETE TRÁVIT DEN?
Jedná se o PASIVNÍ ZÁKAZNICKOU LINKU E.ON - tedy zákazníci volají Vám + řešíte emailovou komunikaci
Pokud zákazník projeví zájem o produkty, přepojíte na prodejce.
Pracovní doba linky PO-PÁ 8-20hod (Vaši pracovní dobu společně naplánujeme)

Pokud jste komunikativní, asertivní a baví vás pomáhat lidem, jste na správném místě. Spokojení zaměstnanci pro nás znamenají spokojené zákazníky. Rádi vám to dokážeme!

Jiné výhody

Pečlivé zaškolení
Přátelský tým
Spolupráce na plný nebo i zkrácený úvazek
Karierní růst
Jistá práce s dlouhodobou perspektivou
Začínáte na 17 000 (z toho příplatek za flexibilitu 2000) + bonusy (průměrně 5 000 Kč)
Kdo se k nám přidá získá nováčkovský bonus 12 000!
Stravenky v hodnotě 80 Kč ihned od nástupu.
Masáže na pracovišti ZDARMA
Dotované automaty na kávu i občerstvení
Firemní neomezený tarif s 10 GB internetu za symbolickou cenu 89 Kč
Odměna za doporučení nového kolegy ve výši 10 000 Kč
Příjemné pracovní prostředí v centru Brna a skvělý tým milých kolegů
Reálnou možnost osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky). Přes 80% našich supervizorů jsou bývalí konzultanti!
FUN zone - odpočineš si u ping pongu s kolegy :)
Multisport kartička za skvělých 300 Kč
Týden dovolené navíc

Požadavky na zaměstnance

HLEDÁME FAJN KOLEGU, KTERÝ:
Rád komunikuje s lidmi a pro úsměv nejde daleko
Je rodilý mluvčí CZ má dobrý písemný projev
Chce ovlivnit svou mzdu a nespokojí se jen se základem
Ovládá práci s počítačem a nebojí se myší (těch počítačových)
Stojí o možnost stoupat ve své kariéře výš a výš (a že tady těch schůdků máme)!