Specialista finančních služeb - Sokolov

Hledaná pozice

Místo práce: Sokolov (informace o místu práce: Sokolov)

Mzda: 32000-60000

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Očekáváte pro sebe vždy tu nejvyšší úroveň zákaznické péče?
Uměli byste sami poskytnout zákaznické služby na vysoké úrovni?
Chcete být ohodnoceni na základě vámi dosažených výsledků a nemuset se spoléhat na výkon celého týmu?
V AAA jsme přesvědčeni, že jsou to právě naši lidé, kdo šíří povědomí o tom, že se klienti na půdě naší společnosti cítí pohodlně a že je o ně pečlivě postaráno. Chcete se stát součástí našeho týmu?
* Komunikace s klienty při nabízení leasingových, úvěrových a pojišťovacích služeb
* Příprava smluv a dokladů
* Spolupráce s poskytovateli finančních služeb (banky, pojišťovny, leasingové společnosti)
* Práce s finanční hotovostí
* Administrativní podpora prodeje vozidel

Jiné výhody

* Garantovanou mzdu ve zkušební době 32.000 Kč
* Po zaškolení 32.000 – 60.000 Kč dle výsledků (strop ale nemáme, výše výdělku závisí jen na Vás)
* HPP se smlouvou na dobu neurčitou.
* 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden)
* Nástup možný ihned
* Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy
* Možnost rychlého kariérního růstu
* Propracovaný systém školení vlastní tréninkové akademie, odborné vzdělávání
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu a další)

Požadavky na zaměstnance

* Příjemné a profesionální vystupování
* Zkušenosti s prodejem výhodou
* Vzdělání ukončené maturitní zkouškou
* Výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
* Ochotu pracovat na směny