Projektový/á koordinátor/ka

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Mzda: 25000 - 45000 Kč za měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak si TĚ představujeme?
• Máš povědomí o IT a za sebou řízení alespoň jednoho projektu.
• Jsi analytický typ se snahou hledat a najít to nejlepší řešení.
• Dokážeš motivovat sebe i svůj tým. Sám jsi pro tým inspirací.
• Jsi flexibilní, dokážeš reagovat na změny a problémy, které jistě nastanou.
• Tvoji výhodou bude přehled o vývoji SW, metodikách vývoje a zkušenost s jejich použitím v praxi.
• Hodilo by se i povědomí o nástrojích pro evidenci požadavků (Redmine) nebo projektového řízení. Pokud nemáš, nevadí, naučíme.

Jiné výhody

Proč MY?
• Čeká na tebe různorodá práce. Vedeme několik projektů a každý je jiný.
• Dostaneš příležitost rozvíjet své dovednosti a učit se nové věci. I my se stále učíme a vyvíjíme.
• Nabídneme Ti zajímavé benefity a férovou odměnu (výkonnostní a mimořádné odměny, věrnostní benefity, dovolená navíc, sick day, pružnou pracovní dobu, občerstvení na pracovišti a další).

Chceš se připojit k týmu našich projektových koordinátorů? Tak nám dej o sobě vědět.

Požadavky na zaměstnance

Rozjíždíme nové projekty a hledáme do týmu projektových koordinátorů nadšence, který stejně jako my věří, že plánování a řízení projektů musí být promakané, vyhledá nové výzvy a rád dotahuje věci do konce. Pokud takový/á jsi, tak čti dál!

Co bude TVÝM úkolem?
• Budeš u startu projektu, jeho počáteční analýzy i stanovení cíle. Na tobě bude rozplánování a rozfázování projektu.
• Navrhneš a sestavíš projektový tým, řekneš, co a koho ke splnění projektu potřebuješ.
• Povedeš projektový tým, deleguješ práci, budeš motivovat a podporovat členy týmu.
• Budeš hlídat, jestli se projekt ubírá správným směrem. Od tebe se očekává, že dotáhneš projekt ke zdárnému konci.
• Pokud něco nepůjde, jak má, navrhneš řešení a potřebná opatření. Posoudíš jejich dopad na zbytek projektu.
• Nemine Tě projektová dokumentace a administrativa.
• Musíš mít přehled. Staneš se informačním bodem pro všechny účastníky projektu - produktového manažera, obchodníky i zákazníka.
• Jde nám samozřejmě o splnění termínu, ale i dostatečnou kvalitu výsledků hotové práce.