Specializovaná práce ve výrobě v centru Brna

Hledaná pozice

Místo práce: Brno (informace o místu práce: Brno)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

U nás budete pracovat manuálně. Naučíme Vás, jak izolovat cívky různých velikostí, navíjet nové cívky a dále s nimi pracovat. Několik měsíců budete spolupracovat s naším zkušeným mentorem, který Vám bude k dispozici.

Na našich zaměstnancích nám záleží, proto u nás nečekejte žádnou minimální mzdu.
Nástupní mzda se u nás pohybuje v rozmezí 22 000 Kč - 25 000 Kč. Jakmile se zaučíte, mzdu Vám navýšíme až na 27 000 Kč. Pokud budete šikovní, časem si přijdete i na 32 000 Kč.
Nabídneme Vám 5 týdnů dovolené a dny volna při mimořádných životních událostech navíc nad rámec stanovený zákoníkem práce.
Budete moci využívat naši jídelnu v areálu firmy, vyberete si z 8 jídel a 55 % z Vašich nákladů na stravování Vám zaplatíme MY!
Našim zaměstnancům přispíváme na penzijní připojištění, rádi je obdarujeme v případě pracovních a životních jubileí a do Cafeteria systém Benefit plus jim ročně přispíváme až 10 000 Kč.
Dále je možné využít náš akciový program, zúčastnit se sportovních a kulturních akcí, které rádi pořádáme, a využívat naše rekreační středisko na Vysočině.

Požadavky na zaměstnance

Hledáme šikovné zaměstnance, kteří mají chuť podílet se na vývoji a výrobě generátorů a motorů, které se využívají na největších dopravních a výletních lodích světa, ve vlacích, na ropných plošinách a v průmyslu.
Že nemáte zkušenosti? Nevadí! Máme zájem o dlouhodobou spolupráci, vše Vás rádi naučíme a časem Vás posuneme na specializované pozice.
Pracoviště: Brno - Židenice. Zaškolování na pozici bude probíhat do 1.3.2019 v Drásově. Doprava na směnu a ze směny ZAJIŠTĚNA!

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci s lidmi, které baví manuální práce a dvousměnný provoz pro ně není problém. Očekáváme ochotu zúčastnit se zaškolení v Drásově, kam zaměstnance budeme zdarma vozit.