Technický manažer výroby cisternových vozidel

Hledaná pozice

Místo práce: Louny (informace o místu práce: Louny)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme specialistu - vedoucího pracovníka se strojírenským vzděláním a s praxí ve vedení kolektivu. Očekáváme zvýšení produktivity práce, zapojení do vrcholových rozhodnutí, otevřenost, slušnost a korektní jednání. Naším cílem je získat spolupracovníka při budování silné značky na trhu.

- Zapojení do týmu rodinné akciové společnosti s velkým potenciálem růstu při rozvoji výroby sacích a čisticích vozidel. - Stanete se manažerem rozvíjejícím know-how naší společnosti v nových výrobních prostorách, využívajícím potenciál schopných pracovníků a dodavatelů k přechodu od kusové výroby k malosériové výrobě. - Motivující finanční ohodnocení (podíl na zisku, výhledově zaměstnanecké akcie). - Předpokládaná nástupní mzda je 40 000 Kč. - Nad rámec zákonné dovolené možnost čerpat až 5 dnů placeného krátkodobého pracovního volna. - Stravenky. - Příspěvky na penzijní a životní připojištění v závislosti na délce prac. poměru ve firmě - Permanentky do bazénu a na stadion HC Litvínov, vstupenky do divadla Louny. - Na pracovišti k dispozici aquabar a káva - Rádi Vás přijmeme ihned po skončení výběrového řízení na hlavní pracovní poměr. Další informace: práce v jednosměnném provozu, 40 hod. týdně.

Požadavky na zaměstnance

- technická kvalifikace v oboru strojírenské výroby - zkušenosti s vedením pracovního kolektivu - aktivní znalost anglického jazyka