Nový rok s novou prací: průměrně 23 000 Kč měsíčně v Kutné Hoře

Místo práce: Kutná Hora (informace o místu práce: Kutná Hora)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní tvé práce bude servis a výroba elektroniky v osmihodinových či dvanáctihodinových směnách
Co si pod tím představit? Jedná se o jednoduchou práci, při které budeš mít na starost výrobu či opravy jednotlivých částí elektro zařízení, montáž a zapojování drobných částí spotřebičů, kabelů a konektorů a následné čištění, balení a kontrola funkčnosti daného zařízení. Nic, co by jsi po zaškolení nezvládla/nezvládl :-).

Záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců, proto Ti můžeme slíbit:
- základní mzdu 18 100 Kč, s příplatky za směnný provoz a výkonnostním bonusem bude tvá mzda v průměru 23 000 Kč
- jistotu dlouhodobé stabilní práce na HPP
- pro šikovné kolegy možnost růstu v rámci společnosti
- příspěvek na stravování, díky němuž Tě teplé jídlo vyjde na 5-20 korun
- s kolegy pořádáme různé firemní akce - budeme rádi, když se k nám přidáš :-)
Tak už neváhej a kontaktuj nas na e-mail jiri.havranek@manpower.cz nebo odpovědním formulářem. Navštívit nás můžeš též na naší pobočce v Kolíně na Karlově náměstí.
Těšíme se na spolupráci!

Požadavky na zaměstnance

Nebaví Tě už práce plná stresu v automotive? Tak se přidej k nám! Můžeme Ti nabídnout příjemné mzdové podmínky a klidnou práci ve výrobě a servisu .

Pro všechny zájemce z Kutné Hory, Kolína, Čáslavi a okolí máme nabídku práce OPERÁTORA/OPERÁTORKY VÝROBY elektroniky předních světových výrobců. Chceš i Ty být součástí velké společnosti, která si je vědomá, jak důležitá je spokojenost jejich zaměstnanců? Tak na nic nečekej a zašli nám svůj životopis. O vše ostatní se již postaráme my.

Co od Tebe očekáváme?
Hlavní je tvá pracovitost, pečlivost a manuální zručnost. Hodí se Ti základní znalosti práce na počítači a zkušenosti s manipulací s elektronickými součástkami. Vše ostatní se u nás naučíš!

Zdroj nabídky: Dobrá práce

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více