Manažerka realizace v divizi nákupu a prodeje komodit - asistentka

Hledaná pozice

Místo práce: Třebíč (informace o místu práce: Třebíč)

Mzda: 25000

Požadavky na zaměstnance

Náš klient patří mezi přední špičkové specialisty v oblasti rostlinné a živočišné výrobě v ČR. Do nové divize, která se zaměřuje na inovativní zemědělství, aktuálně chceme posílit o novou kolegyni či kolegu do obchodí divize, která se zabývá nákupem a prodejem komodit.

Co bude Vaším úkolem?

- komunikujete se zákazníky, přijímáte objednávky, evidujete sklad,
- máte na starosti evidenci rámcových smluv,
- zajišťujete plány rozvozu ( auty, vlakem..) ,
- přijímáte objednávky od dodavatelů,
- sledujete plnění obchodních plánů,
- zadáváte obchodní zakázky do informačního systému společnosti,
- spolupracujete s oddělením logistiky při zajišťování dodávek zboží (sekce zemědělských komodit: obilniny, olejniny luštěniny, mák).
- monitorujete ceny konkurence
- máte přehled o expedici zboží
- komunikace s obchodními zástupci firmy

Co vyžadujeme od ideální kandidátky?
- uvítáme i absolventku
- dobrý znalost angličtiny (často komunikujete se zahraničím)
- komunikativní osobu, která dokáže operativně řešit požadavky zákazníků
- pečlivost, svědomitost, zdravý selský rozum
- SŠ vzdělání
- vztah k zemědělství
- výhodou jsou zkušenosti z asistentské pozice, nebo z logistiky

Co Vám můžeme nabídnout?
- mzdu nástup od 20-05 000 Kč
- stravenky, sick days
- vnitrofiremní benefity

Pracoviště: Třebíč
Nástup: možný ihned

Pakliže Vás tato pracovní výzva zaujala, zašlete nám, prosím, svůj profesní životopis.

Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči.
Souhlasím s tím, aby agentura APROFES, s.r.o. (IČ 26887444) zpracovávala mé osobní údaje i za účelem předložení jiných pracovních pozic, než je výše uvedená. Zároveň souhlasím s tím, že agentura APROFES, s.r.o. může mé osobní údaje poskytnout v míře nezbytné pro účely zpracování i třetím stranám (zaměstnavatelům), pokud se jimi nabízená pozice v základu shoduje s mými požadavky na pracovní pozici. Souhlas uděluji na dobu 2 let, přičemž tento souhlas mohu kdykoliv odvolat, a nebo požádat o prodloužení této lhůty.