Senior analytik aplikačního vývoje

Místo práce: České Budějovice (informace o místu práce: České Budějovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete u nás analyzovat dopady uživatelských požadavků do svěřených aplikací během vývoje projektů - to bude obnášet komunikaci ohledně řešení a stavu v rámci interního týmu a komunikaci s dodavatelskými týmy
Ve Vaší kompetenci bude také převzetí a kontrola technické realizace dodaných funkčností (parametrizace, konfigurace, systémové požadavky, jednotlivé vrstvy aplikace)
Budete testovat vyvinuté funkčnosti vůči požadavkům a uživatelským procesům. Podpora uživatelských testů.
Vaším úkolem budete i příprava a návrh výstupních sestav
Nemine Vás ani příprava a součinnost při nasazení komponent do testovacích i produkčních prostředí
A v neposlední řade budete vytvářet a provádět následnou revizi analytické a technické dokumentace

Jiné výhody

Nadprůměrné platové ohodnocení
Pestrou škálu benefitů - kafetérie, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění atd.
Příjemný a přátelský kolektiv
Možnost učit se, rozvíjet se a růst
Flexibilní pracovní doba
Možnost občasné práce z domova
5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

Jsme Českobudějovická společnost patřící mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb v ČR. Sídlíme přímo v centru města a v příjemných prostorách naší firmy vládne přátelská atmosféra. Do našeho týmu bychom nyní rádi přijali nového kolegu / kolegyni na pozici SENIOR ANALYTIK APLIKAČNÍHO VÝVOJE.
Máte zkušenosti na obdobné pozici a uvažujete o změně nebo hledáte jistotu stabilního zaměstnání v příjemném prostředí? Chcete se podílet na vývoji nových finančních systémů?
Pak právě Vy jste vhodným kandidátem pro nás! Přijďte rozšířit náš 8-členný tým.

Hledáme příjemného a lidského člověka, který zapadne do našeho přátelského týmu.

Co se odborných znalostí týká, nemělo by ti chybět:

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání s orientací na IT, business analýzu, atp.
Všeobecná orientace v IT systémech (SW i HW komponenty)
Dodržování a rozvoj metodik, dokumentace a procesů
Analytické myšlení
Práce s uživateli - analýza požadavků a jejich transformace do IT specifikace
Schopnost dokumentace řešení, postupů a návrhů
Znalost základů SQL a DB návrhu

Výhodou:

Orientace ve finančních pojmech a produktech
Síťové komponenty, přenosové protokoly, zabezpečen
Znalost SW nástrojů - Crystal Reports, Enterprise Architect, XML Spy
Znalost XML, XSLT, XSD
Znalost Modelování BPMN, UML
Pečlivost a smysl pro detail
Vysoké nasazení
Znalost AJ - schopnost čtení odborných článků, dokumentace či zadání