HR manažer/ka - Personalist/ka

Místo práce: Praha východ - Čestlice (informace o místu práce: Praha)

Mzda: 45.- 60.000,- Kč

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro českou obchodní společnost s dlouholetou působností na trhu, která se zabývá prodejem značkových kuchyňských produktů, se sídlem na Praze - východ (Čestlice), hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici HR manažer - Personalista.

Jedná se o vytvoření nově vzniklé pozice Personalisty, který bude mít na starosti českou a slovenskou pobočku. Společnost nyní zaměstnává v ČR a na Slovensku celkem 120 zaměstnanců, a plánuje další mírné mírné navýšení počtu zaměstnanců.

Náplní Vaší práce bude:

- odpovědnost za personální strategii týkající se pobočky v ČR a SR
- kompletní vedení personální agendy spojené se vznikem, změnami a ukončením pracovního poměru
-implementace korporátních procesů v personální oblasti
- spolupráce s externí mzdovou účtárnou
- odpovědnost za oblast BOZP a PO, zajištění lékařských prohlídek a zákonných školení
- zajištění náborů nových zaměstnanců napříč pozicemi
- plánování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců
- odpovědnost za mzdový proces
- poradenství v personálních otázkách manažerům i zaměstnancům
- nastavení a správa firemních benefitů
- spolupráce při zlepšování pracovního prostředí
- plánování a organizace firemních akcí
- spolupráce při tvorbě HR marketingové strategie a budování značky zaměstnavatele
- řešení otázek v oblasti řízení zaměstnanců

Jiné výhody

Co nabízíme:

- zajímavou a různorodou práci
- zázemí silné firmy
- pozici na plný pracovní úvazek, možnost i na zkrácený úvazek - dle dohody
- motivující finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, podporu vzdělávání a další benefity
- nástup možný ihned, nebo dohodou

Co požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání v oblasti personálního řízení a andragogiky
- znalost AJ - výhodou , časem růst firmy do zahraničí
- praxi na pozici samostatně rozhodujícího personalisty
- znalost zákoníku práce, související předpisy a máte obecný přehled v pracovně právní oblasti
- zkušenost s náborem a aktivním vyhledáváním zaměstnanců napříč pozicemi
- pokročilá znalost MS Office
- samostatný a zodpovědný přístup k zadaným úkolům
- komunikační schopnosti, pozitivní myšlení, empatie, týmovost
- využití sociálních sítí, kreativita při hledání nových zaměstnanců
- ochota se vzdělávat a pracovat na svém rozvoji