Technik, Jažlovice

Místo práce: Jažlovice (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Podpora prodeje s hlubokým technickým porozuměním produktu a poradenství pro zákazníky

* Vyřizování požadavků zákazníků včetně požadavků na záruční opravy

* Vyřizování certifikací a řízení homologačního procesu v EU pro ARB Europe

* Konzultace a diagnostika chyb, rady a doporučení jejich náprav

* Náhradní díly a požadavky nové výrobky pro Evropský trh

* Technický zákaznický servis. Řízení procesu zpětné vazby a Continues improvement system

* Produktová školení zákazníků v anglickém jazyce

* Technická podpora pro lokální montážní linku na výrobu nástaveb pro vozidla 4x4

- zajímavou práci na HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti s kvalitními technickými produkty v Jažlovicích
- doprava do/z místa zaměstnání zdarma z metra Opatov
- stravenky 118 Kč/den
- 3 sick days za rok
- možnost nákupu výrobků společnosti za speciální cenu
- zázemí prosperující zahraniční společnosti odpovídající mzdové ohodnocení
- práci ve firmě, která je předním výrobcem doplňků pro automobilový průmysl
- rozvoj profesních znalostí
-nástup od 1. 1. 2019

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete prosím Váš životopis v českém a anglickém jazyce na jana.kaninska@manpower.cz Předem Vám děkuji.

Požadavky na zaměstnance

Máte zkušenosti jako technik v automobilovém průmyslu a domluvíte se anglicky? Pak máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku!

* Zkušenosti na dané pozici technické podpory – výhodou

* Schopnost školit další lidi

* Autonomie, flexibilita, cestování

* Obchodní a technické zkušenosti jsou výhodou

* Porozumění systémům pérování vozidla a hnacího ústrojí (diferenciálu) jsou výhodou

* Zkušenosti ze Zákaznického servisu

* Řidičský průkaz skupiny B

* Technický přehled v oblasti automotive

* Anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky jsou výhodou

* Počítačová gramotnost