Technolog pro zpracování kovů - Příbram

Hledaná pozice

Místo práce: Příbram (informace o místu práce: Příbram)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Stanovování výrobních předpokladů a parametrů (metalurgie barevných kovů)
- Navrhování kritérií a podmínek výrobních procesů a postupů k dosažení předepsaných vlastností produktů a dosažení plánované efektivnosti výroby
- Seznamování se s novými technologiemi, navrhování jejich užití výrobě
- Spolupráce s obchodním a nákupním oddělením - spolupráce při podávání návrhů technologických řešení

Jiné výhody

- K pravidelné měsíční mzdě měsíční a čtvrtletní prémie
- Náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
- Stabilní, perspektivní a dlouhodobou spolupráci, osobní rozvoj v technické oblasti včetně možnosti profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- Oběd za 25 kaček (vaří dobře, velká škála výběru jídel)
- Volnočasové poukázky Unišek, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
- Po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, tradiční českou společnost zaměřenou na výrobu slitin a zpracování kovů, hledáme technicky laděné kandidáty s chutí věnovat se technologii zpracování kovů . Pozice je určena pro absolventy či kandidáty s krátkou praxí.

Technolog

Nástup možný ihned či dohodou
- VOŠ, VŠ technického, strojírenského či chemického zaměření
- Technické myšlení, chuť stále se učit něco nového a udržet krok s rozvojem výrobních postupů
- Znalost práce na PC (důraz kladen na znalost sady MS Office)
- ŘP sk. B
- Dobré komunikační schopnosti, přátelskou povahu
- Rozhodnost, zodpovědnost za svá rozhodnutí, samostatnost, pečlivost