Technik kabelových sítí (Úvaly u Prahy)

Místo práce: Úvaly u Prahy (informace o místu práce: Středočeský kraj)

Mzda: 28 000 Kč/měs.

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší pracovní náplní bude:
řešit technické a manuální problémy zadaných pracovních úkolů v oblasti montáží, preventivní údržby a oprav kompletu spravovaných optických a metalických kabelových sítí
provádět kontrolní měření kvality
pracovat podle specifikace zařízení, dokumentace a technických předpisů

Budeme od Vás požadovat:
řidičské oprávnění skupiny B (C, E výhodou)
vzdělání SO/SŠ elektrotechnického směru
osvědčení vyhlášky č. 50/1978 Sb., min § 6
znalost práce s optickými, popř. metalickými kabely (montážní práce, základní měření, svařování) výhodou
základní znalost práce na PC – e-mail, internet, vyplnění jednoduché tabulky v MS Excel, občasná tvorba jednoduchých textů v MS Word (případně vás naučíme)

Jiné výhody

Jako náš nový kolega získáte:
jistotu dlouhodobého uplatnění a férového jednání - 70% našich kolegů u nás pracuje více než 10 let
povinná profesní školení, která plně hradíme, nabídku interního vzdělávání
pravidelnou a předem naplánovanou pracovní dobu 6:00 - 14:00 hod., zkrácenou na 37,5 hod. týdně
pracovní oděv včetně kvalitního vybavení s pravidelnou obměnou
očkování proti klíšťové encefalitidě zdarma
stravenky v hodnotě 100 Kč a levné mobilní volání pro celou rodinu
příspěvek na životní pojištění i penzijní připojištění, na dovolenou a dětské tábory, poukázky FlexiPass pro vstupy na sportoviště, do divadel, na nákup v lékárně
5 týdnů dovolené

Požadavky na zaměstnance

Zvládáte problematiku optických, popř. metalických a sítí? Poradíte si s jejich montáží, opravou i s preventivní údržbou? Máte rád práci v terénu? Tak hledáme právě vás! Jako technik kabelových sítí budete mít pevně stanovenou pracovní dobu, náplň pracovního dne a proplacenou každou minutu vaší práce. A navíc v rámci pracovní doby firemní vůz ve velmi dobrém technickém stavu. Znalost cizího jazyka není potřeba.