SHIFT LEADER Bageterie Boulevard Liberec

Hledaná pozice

Místo práce: Liberec (informace o místu práce: Liberec)

Mzda: 25 000–33 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete se stát součástí expanze Bageterie Boulevard? Máte zkušenosti s vedením lidí a zároveň se nebojíte práce přímo na pobočce? Pokud jste si odpověděli ano, jste náš člověk! Hledáme vedoucí směny pro nové i stávající pobočky Bageterie Boulevard. Na jedné pobočce vás zaučíme a další povedete třeba už sami. Nejdříve se vše musíte naučit, proto než odcertifikujete na vedoucí pozici, budete zastávat pozici SHIFT LEADER TRAINEE Co vás jako vedoucího v práci čeká ? - vedení svěřené směny - dohled nad restaurací, která musí skvěle fungovat - zodpovědnost za kvalitu vydávaných produktů i zákaznického servisu - chceme být nejlepší - organizace a motivace týmu - školení nových zaměstnanců tak, aby se z nich stali profesionálové

Co vám můžeme nabídnout? -zajímavé mzdové ohodnocení -podíl z tržby -dotované stravování -příspěvek na mobilní telefon -smlouvu na hlavní pracovní úvazek na dobu neurčitou -slevu na produkty Bageterie Boulevard -výbornou příležitost pro nastartování pracovní kariéry -zázemí úspěšné a stabilní české společnosti -možnost kariérního růstu v rámci ČR i v zahraničí

Požadavky na zaměstnance

Co požadujeme od vás? -zkušenost s vedením týmu v oboru gastronomie -ochotu a chuť se dál rozvíjet v rámci společnosti -proaktivní přístup k práci -časovou flexibilitu -velmi dobré komunikační a organizační schopnosti