HW design specialist | medicínské přístroje

Hledaná pozice

Místo práce: Kladno (informace o místu práce: Kladno)

Mzda: 35000 - 55000 CZK/m

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost zabývající se výrobou zdravotnické techniky, která již dávno překročila hranice republiky a úspěšně expanduje do celého světa, hledá aktuálně kolegu na pozici:

HW DESIGN SPECIALIST | MEDICÍNSKÉ PŘÍSTROJE

Staňte se součástí jejich vývojového týmu!

Co Vás čeká?
- kompletní návrh elektronických bloků a tvorba doprovodné technické dokumentace
- návrh schémat zapojení a plošných spojů
- technické posouzení a oponentura celkového konceptu řešení a schémat zapojení
- zabezpečení kvalitních výstupů vývoje HW části výrobku
- spolupráce na předávání výrobků do realizační etapy projektu – do výroby
- testování a řešení technických problémů v souvislosti s návrhem HW, včetně hodnocení rizik
- komunikace s dalšími odděleními napříč firmou, řízení spolupráce s dodavateli (i zahraničními)

Jiné výhody

Benefity:
A co za to dostanete?
- Občasný Home Office
- Bonusy/prémie/13. plat
- Mobilní telefon
- Nadstandardní lékařská péče
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Firemní rekreační zařízení
- Vzdělávací kurzy, školení
- Závodní stravování
- Kafetérie
- Firemní školka
- Zdravotní volno/sickday
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Požadavky na zaměstnance

- VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru
- zkušenosti s návrhem zapojení s analogovými a číslicovými obvody
- alespoň 2 roky praxe s návrhem komerční elektroniky, včetně návrhu DPS (znalost Altium Designer výhodou)
- zkušenosti s aplikací procesorů z řady ARM (Cortex) výhodou
- znalost průmyslových komunikačních sběrnic a jejich aplikace (např. Ethernet, RS485, CAN apod.)
- schopnost samostatně studovat návody, datasheety a schémata v AJ
- velmi dobré analytické schopnosti při řešení problémů a hledání jejich příčin
- dobré komunikační schopnosti a schopnost efektivně pracovat v týmu
- řidičský průkaz skupiny B
- mluvená angličtina – mírně pokročilá (schopnost technické komunikace s aplikačními inženýry, písemná angličtina – pokročilá (čtení datasheetů a návodů + emailová komunikace)