Kurýr/ka v Rohlíku

Místo práce: Praha-Liboc (informace o místu práce: Hlavní město Praha)

Mzda: 27 000–45 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Proč se stát kurýrem/kurýrkou v Rohlíku? Protože nezažiješ nikdy nudu. Někdy se naopak staneš součástí neuvěřitelných příběhů. Protože budeš moct dělat každý den dobré skutky. Karma i výplata ti to vrátí. Protože je jen na tobě, kolik si budeš chtít vydělat. Žádný tabulkový plat tě neomezí. Co tě čeká jako kurýra/kurýrku? Spoustu dobrodružných cest ke kouzelným babičkám i dědečkům. Usměvavé maminky, kterým ulehčíš od starostí. Záchranné akce mužů, kteří zapomněli na výroční večeři.

Co spoluprací s námi můžeš získat? Nadstandardní finanční ohodnocení v průměru kolem 35 000 Kč, když odjezdíš aspoň 14 dnů. Sám si vybereš, kdy chceš jezdit a přihlásíš se jednoduše v appce. Můžeš jezdit celý měsíc nebo třeba jen 10 dní v měsíci, ráno, odpoledne, celé dny a nebo víkendy.

Požadavky na zaměstnance

Jaké schopnosti od tebe očekáváme? Nepotřebujeme od tebe supertituly. Stačí, když jsi držitelem řid. průkazu B. Zvládáš jezdit s klidnou hlavou i v rušném provozu. Narodil ses s orientačním smyslem, nebo jsi alespoň nejlepší kámoš s GPS. Jsi dochvilný a rád se zákazníkem prohodíš i pár slov. Nemusíš mít svaly jako Arnold, ale zvládneš vynést lehké i těžké nákupy až ke dveřím zákazníka. Umíš si plánovat čas a jsi časově flexibilní.

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nové limity u pracovních dohod: Později a jinak, schválili poslanci

Dohodáři se zatím o své příjmy bát nemusí. Nová pravidla, která měla od července omezit...více

Převrat v zákoníku práce: Kratší výpovědi, delší zkušebka a dětská práce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka představil návrh zásadních změn v zákoníku...více

Práce jako cesta z chudoby? Na důstojnou mzdu dosáhne jen třetina Čechů

Minimální důstojná mzda pro rok 2023 činí 45 573 Kč hrubého, v Praze vzhledem k vyšším...více