Obchodník pro abrasiva - fix od 40.000,-

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Péče a rozvoj stávajících distributorů/zákazníků většího objemu
- Vyhledávání nových tržních příležitostí
- Podpora koncových uživatelů
- Součinnost při uvádění nových produktů na trh, produktové školení
- Úzká spolupráce s marketingovým odd.,pricing týmem a zákaznickým servisem
- Zodpovědnost za Středočeský region a okolí Prahy a výhledově další regiony v rámci ČR

- Práce, která Vás bude bavit a získáte nové kontakty a zajímavé zkušenosti
- Podpora ze strany kolegů a dalších týmů
- Zázemí společnosti, která přistupuje k zaměstnancům s individuálním přístupem
- Zaškolení je samozřejmostí a také postupný rozvoj kariéry
- Garantované bonusy během zkušební doby
- K služebním cestám poskytujeme služební automobil, mobil i notebook pro soukromé účely
- Zajímavý balíček benefitů: cafeterie 2.000,-/měsíčně, příspěvek na penzijko, 25 dní dovolené, 3 sick days/rok, multisport karta, dorovnání mzdy v případě nemoci
- Kanceláře v Praze a Brně

Požadavky na zaměstnance

Hledáte práci v obchodním oddělení na pozici, kde převažuje péče nad akvizicí? Chcete mít finanční jistotu v podobě vyšší fixní mzdy? Rádi byste získali nové znalosti a dovednosti ve firmě, která se zabývá inovacemi a nabízí řešení klientům na míru? Výsledné produkty ovlivňují život milionům lidí po celém světě!
Segment, za který budete zodpovídat: abrasiva (brusky, brusné kotouče, pásky atd.)
Klienti jsou např. průmyslové podniky a distributoři.

- Uvítáme min. 2 roky praxe z obchodní pozice se zaměřením na podobný produkt (např. zpracování kovů)
- Motivovaného člověka, který se chce nadále rozvíjet a budovat kariéru
- Očekáváme fair play a týmovost, na nic si nehrajeme
- Znalost AJ na min. středně pokročilé úrovni - využití při interní komunikaci