Jsi kvalitní pracovník? Postarej se o naši kvalitu až 35tis

Místo práce: Moravské Budějovice (informace o místu práce: Moravské Budějovice)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Postaráš se o KVALITU chodu a výroby, řízení neshodného produktu (zákaznické reklamace, interní neshody). Postaráš se o implementaci požadavků a nástrojů kvality do praxe. Pomůžeš s řešením problémů. Budeš provádět interní audity a účastnit se i těch externích. Prostě postaráš se o naši kvalitu!

Jiné výhody

- jako bonus dostanete měsíčně až 20% své mzdy navíc
- před Vánocemi obdržíte Vánoční bonus
- užijete si 5 týdnů dovolené
- najíte se za super ceny v našich Model kantýnách
- pokud na sobě rádi pracujete, podpoříme Vás v dalším vzdělávání
- můžete využít speciální bankovní program
- Vy i Vaše rodina můžete volat za zvýhodněné ceny
- pobavíte se na Model dnu
- pořádáme vánoční večírek
- ve městech, kde máme závody, potkáte 6. prosince Model Mikuláše
- rádi běháte, jezdíte na kole? Máme Bike a Run Model týmy
- finančně podporujeme různé organizace a spolky
- nezapomínáme ani na naše bývalé zaměstnance: každoročně je zveme na Model akce
- většina našich zaměstnanců zůstává ve firmě dlouhodobě. Našim „Věrným" nabízíme 1000 Kč za každý odpracovaný rok a 500 Kč na penzijní připojištění

Požadavky na zaměstnance

Jsme jedním z předních výrobců lepenkových obalů a souvisejících služeb v České republice.

- střední nebo vysokoškolské vzdělání
- znalost nástrojů kvality
- znalost anglického jazyka (aspoň B2)
- uživatelské znalost PC
- řidičské oprávnění sk. B