Plánovač

Hledaná pozice

Místo práce: Vyškov (informace o místu práce: Vyškov)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- sestavování krátkodobých a dlouhodobých plánů výroby - kapacitní propočty - kontrola plnění plánu a rozpracovanosti výroby - komunikace s obchodním oddělením, nákupem, TPV a výrobou - neustálé zlepšování plánovacích procesů - reporting

- zázemí a stabilita prosperující české společnosti - zodpovědná stabilní práce - jeden týden dovolené navíc - výběr mezi závodním stravováním a příspěvkem na stravenky - příspěvek zaměstnavatele na životní či penzijní připojištění - mimořádné příspěvky při svatbě, pracovním výročí, životním jubileu - široká škála dalších benefitů např. permanentky do Aquaparku ve Vyškově nebo permanentky na hokejové zápasy KOMETY Brno - každé čtvrtletí společenská nebo sportovní akce pro všechny zaměstnance

Požadavky na zaměstnance

- výborná znalost souvislostí výrobních procesů - zkušenosti s plánováním výroby - znalost plánování zakázkové výroby a kapacitního plánování výhodou - aktivní znalost práce s PC (MS Office - MS Excel nadstandardně, jakýkoliv výrobní informační systém) - nadstandardní schopnosti plánovat, organizovat, vyhodnocovat, pracovat systémově - pečlivost a důslednost