Medical manager & RAM & Pharmacovigilance

Hledaná pozice

Místo práce: Praha (informace o místu práce: Praha)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

I. část
Spolupráce při vývoji protokolů pro IRS
Vytvoření, řízení, monitorování a finanční plánování post-marketingových studií
Vývoj a řízení zdravotnického publikačního plánu, revize a vydání lékařských a vědeckých publikací
Jednání a komunikace s MZ, SÚKL, KOLs
Podpora marketingového oddělení (Produkt manažeři) v medicínských otázkách; zodpovědnost za správnost medicínských informací navenek i v rámci společnosti
Spolupráce s obchodním oddělením - školení manažerů, příprava medical training
Příprava materiálů a podkladů pro účast firmy na odborných seminářích a konferencích apod.
Sledování jednotlivých projektů v oblasti klinického hodnocení
Sledování související legislativy a jejích změn

II.část
Příprava, koordinace a zastřešování registračních materiálů a registrace nových produktů společnosti
Příprava žádostí o změny a prodlužování registrací
Kontakt s příslušnými státními orgány, převážně SÚKL
Sledování související legislativy
Spolupráce s výzkumem a managementem společnosti
Sledování bezpečnosti léčivých přípravků
Shromažďování informací o nežádoucích účincích

Jiné výhody

Moderní pracovní prostředí a dobrý kolektiv
Možnost rozvoje a vzdělávání, zaměstnanecké výhody
Nástup: dohodou
Pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok, při odpovídajících pracovních výsledcích Automatické prodloužení na dobu neurčitou
Zajímavé platové ohodnocení
Balíček benefitů
Pracoviště v samém centru Prahy

Požadavky na zaměstnance

Pro našeho klienta, zavedenou rodinou farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici: Medical Manager/Regulatory Affairs Manager se znalostí farmakovigilance. Sídlo společnosti se nachází v samém centru Prahy.
VŠ se zaměřením na lékařství, farmacii, veterinářství, biologii nebo chemii - podmínkou
Praxe min 3-5 let na pozici Medical Managera
Prokazatelná zkušenost na pozici v registracích léčiv min. 2 roky
Znalost farmakovigilance - výhodou
Znalost anglického jazyka min. B2/C1
Zkušenosti s Rx/OTC produkty
Řidičský průkaz sk. B
Výborné organizační schopnosti a komunikativnost
Zodpovědnost, preciznost
Znalost práce na PC – MS Office
Bydliště v Praze a okolí