Technik chladících zařízení / Praha

Místo práce: Praha-Vysočany (informace o místu práce: Hlavní město Praha, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Mělník, Mladá Boleslav, Příbram, Rakovník)

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zabezpečení servisu, instalací, deinstalací a sanitací zařízení Postmix, lednic a nápojových automatů u zákazníků ve svěřeném regionu (Praha+Střední Čechy) + administrativa s tím spojená • Aktivní spolupráce se zákaznickým servisem společnosti a příjem jejich požadavků • Odpovědnost za náhradní díly a nářadí uložené v servisním automobilu • Zabezpečení servisu včetně víkendových služeb (formou občasné pohotovosti)

Práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v profesionálním a dynamickém týmu u 2.největší potravinářské společnosti na světě Odpovídající finanční ohodnocení Možnost osobního rozvoje (školení, týmové akce) Příspěvek na úrazové a životní pojištění Příspěvek na stravování (stravenky) Dovolená navíc (25dní) Mobilní telefon Společenské akce pro zaměstnance Datum nástupu: 1.11.2018 nebo dohodou Příspěvek do Cafetérie Výhodný mobilní/datový tarif i pro rodinné příslušníky Parkování v areálu společnosti

Požadavky na zaměstnance

Zkušenost se servisováním chladících zařízení Úplné střední vzdělání, nejlépe v oboru chladírenský technik nebo elektro, požadujeme platnou vyhlášku č.50/78 Sb. § 6 a osvědčení E4A (výhodou) Komunikační a koordinační schopnosti Spolehlivost, samostatnost, týmovost Aktivní ŘP sk.B Ochota a připravenost cestovat

Zdroj nabídky: Easy-prace.cz

Nejnovější články

Kdy půjdete do důchodu? Ve hře jsou tři návrhy

Důchodový věk poroste. Otázkou je, jak přesně. K původnímu návrhu ministerstva práce a...více

Práce v důchodu. Jaká jsou pravidla a na co si dát pozor

Jak si zvýšit důchod, když při jeho čerpání pracujete? Jak funguje takzvaná práce na procenta?...více

Práce na dohodu. Jaká pravidla letos platí a proč je výhodná

Jaké podmínky platí pro dohodu o provedení práce (DPP) a dohodu o pracovní činnosti (DPČ)?...více