Samostatný kontrolor/ka kvality 130,-až155,-Kč/hod+příplatky PCE

Hledaná pozice

Místo práce: Pardubice (informace o místu práce: Pardubice)

Mzda: 130 - 155 Kč za hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Česká společnost FLEXIMA s.r.o. působí na trhu v ČR již více než 21 let a za dobu svého působení pracovala pro více než 4000 zákazníků z celého světa.

Hledáme posily na Kolínsko. Jedná se o třísměnný provoz v TMM-CZ
Vizuální kontrola dílců podle předepsaných kritérií.
Písemné zpracování výsledků práce.
Doprava služebním vozidlem, čas cesty placený.

Jiné výhody

- mzda 130 Kč/hod, po zaučení 135 Kč/hod,
- proplácené přestávky,
- příplatky za noc, SO+NE, svátek,
- měsíční prémie dle výsledků,
- docházkový bonus až 2500 Kč měsíčně,
- hlavní pracovní poměr
- placené cesty z Pardubic do Kolína, svoz služebními osobními vozy
- odměna za doporučení nového pracovníka,
- motivační program pro klíčové zaměstnance,
- možnost kariérního růstu pro schopné a ambiciózní kolegy,
- firemní pracovní oděv,
- práci v profesionálním týmu,
- vedení férovým šéfem,
- zázemí ryze české tradiční firmy.

Požadavky na zaměstnance

- Zkušenosti z kontroly kvality
- Řidičský průkaz sk. B
- Dobrý zrak na blízko (brýle nevadí)
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- Pečlivost, odpovědný přístup k práci, samostatnost