Vedoucí v oddělení ruční výroby

Hledaná pozice

Místo práce: Štěnovice (informace o místu práce: Štěnovice)

Mzda: 100–160 Kč/hodinu

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte pozici, kde můžete uplatnit své vůdčí schopnosti? Baví Vás dohlížet na práci ostatních? Nevadí Vám práce na 3směnný provoz? Chcete pracovat v čistém provozu? Pro našeho významného klienta Sony DADC, společnost, které je předním dodavatelem disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl, hledáme vhodné uchazeče na pozici Table leader (Vedoucí v oddělení ruční výroby). Náplň práce: * přímé vedení menšího kolektivu pracovníků (5-10 lidí) v oddělení ruční kompletace produktů * zodpovědnost za plnění stanovených cílů a rozdělení práce * zodpovědnost za kontrolu kvality a dodržování procesů * zodpovědnost za zadávání dat do PC * reportování nadřízenému

* nástup možný IHNED či DOHODOU * místo výkonu práce: Štěnovice * práci na HPP (možnost přestupu do INTERNÍHO stavu klienta) * mzda až 160Kč/hod. (fixní mzda 100Kč/hod. + garantovaný bonus 20Kč/hod. + variabilní složka až 40Kč/hod.) + příplatky dle zákoníku práce * 3 směnný provoz * dotované stravování v objektu * čisté pracovní prostředí * 4 týdnů dovolené * SVOZOVÁ DOPRAVA ZDARMA Z PLZNĚ - Štěnovice * MOŽNOST ZAJISTIT UBYTOVÁNÍ s DOTACÍ

Požadavky na zaměstnance

* zkušenosti s vedením kolektivu * vhodné i pro šikovné absolventy * velmi dobré organizační a komunikační schopnosti * silně rozvinutý smysl pro odpovědnost * přesnost, pečlivost, pracovitost * týmového ducha * základní počítačové znalosti